Växel (allmänna frågor)

054-20 35 35
info@vanerforvaltning.se

Eva Andersson

Personalansvarig/löner/arvoden, ägare

054-20 35 31
eva.andersson@vanerforvaltning.se

Birgitta Carlsson

Administrativ förvaltning, ägare

054-20 35 38
birgitta.carlsson@vanerforvaltning.se

Ove Pettersson

Bokslut & ekonomi

054-20 35 32
ove.pettersson@vanerforvaltning.se

Carina Johansson

Bokslut & ekonomi

054-20 35 34
carina.johansson@vanerforvaltning.se

Linus Karlberg

Bokslut & ekonomi

054-20 35 33
linus.karlberg@vanerforvaltning.se

Eva-Lisa Eriksson

Administrativ förvaltning, panter & överlåtelser

054-20 35 35
evalisa.eriksson@vanerforvaltning.se

Susanne Barse

Hyresadministratör, panter & överlåtelser

054-20 35 37
susanne.barse@vanerforvaltning.se

Vänerförvaltning AB

Bryggaregatan 7

653 40 Karlstad

Öppettider

Måndag-fredag 09:30-16:00

Lunchstängt 12:00-13:00

Kontaktuppgifter

Vänerförvaltning AB